06H 145 701J turbocharger

Category: Tag:

Description

06H 145 701J turbocharger

1 2408000700100 油底壳垫片 1 QC480Q-07001
2 2408000710101 油底壳 1 QC480Q-07101A
3 2408000700300 加强板C 1 QC480Q-07003
4 2408000700400 加强板A 2 QC480Q-07004
5 GB/T5783 螺栓 24 M8×15 GB/T5783
6 2408000721001 机油尺部件 1 QC480Q-01410A
7 2408000720101 机油尺导管支架 1 QC480Q-01401A
8 2408000722001 机油尺导管部件 1 QC480Q-01420
9 2408000700200 加强板B 1 QC480Q-07002
10 HG4-330-66 垫圈 24 8 HG4-330-66
11 GB/T97.1 垫圈 24 8 GB/T97.1
12 1408501100200 密封垫 2 N85-11002
13 2409000700801 放油螺塞 1 QC490Q(DI)-07008A

1 GB/T5783 螺栓 8 M8×25 GB/T5783
2 GB/T93 垫圈 8 8 GB/T93
3 2408000800100 排气管 1 QC480Q-08001
4 GB/T898 螺柱 2 M10×40 GB/T898
5 2408000800200 排气总管垫片 1 QC480Q-08002
6 GB/T97.1 垫圈 2 10 GB/T97.1
7 GB/T93 垫圈 2 10 GB/T93
8 GB/T6170 螺母 2 M10 GB/T6170

1 GB/T93 垫圈 8 8 GB/T93
2 2408000910003 进气管总成 1 QC480Q-09000-3AL
3 GB/T5783 螺栓 8 M8×20 GB/T5783

1 1408500120000 加油口盖 1 N85-01002
2 GB/T 3452.1 O形密封圈 1 GB/T 3452.1
3 GB/T823 螺钉 4 M4 GB/T823
4 2408001100105 铭牌 1
5 2408001100300 气缸盖罩 1 QC480Q-11003
6 2408001100401 缸盖罩密封圈 1 QC480Q-11004A